Tata pomaga Mamie – akcja

O co cały ten szum?

Akcja „Tato pomaga Mamie” jest dedykowana wszystkim rodzicom. Akcja ma na celu promocję aktywnego podejścia Tatusiów do opieki na nowym członkiem rodziny oraz podkreślenie ich roli w tym życiowym przedsięwzięciu – Tato może opiekować się dzieckiem równie dobrze jak Mama! Akcja promuje zdrowy podział rodzicielskich obowiązków pomiędzy oboje rodziców, ma także za zadanie uwrażliwić Tatę na potrzeby Mamy, by stanowił dla niej wsparcie w trudnych chwilach po porodzie.LOGO Pomysłodawcą akcji jest Maja Falkiewicz-Gancarz, mama półrocznego Adasia i autorka bloga www.bemam.pl. Akcję wspiera blog www.pomyslmamy.pl.

W akcji bierze udział wiele blogów parentingowych oraz firm produkujących ubrania, akcesoria i zabawki dla dzieci, a także kawiarnie, które w tym okresie udzielą zniżki Tacie z dzieckiem lub z całej rodzinie na hasło: „TatoPomagaMamie”.

Razem możemy więcej, dlatego zachęcamy zarówno Tatę, jak i Mamę do przyłączenia się do naszej akcji, która trwać będzie w dniach od 23 listopada do 23 grudnia 2014.

Strona akcji: http://www.bemam.pl/tatopomagamamie/

Fanpage Akcji na Facebooku: https://www.facebook.com/tato.pomaga.mamie

Źródło: Informacje prasowe

Poleć znajomym
  • gplus
  • pinterest

O autorze

Agnieszka Pohl

Filolog, tłumacz, redaktor naczelna dwumiesięcznika "Obsesje" i "Brzdąca". Żona, mama. Kocha literaturę, lubi gotować i uwielbia słodycze. Nie pogardzi małą kawą z mlekiem z rana.