Weekendowe czytanie
Wartość wychowawcza
Wartość edukacyjna
Odpowiednie dla wieku dziecka
Subiektywna ocena
PodsumowanieWyśmienite narzędzie do szlifowania czytania
5nadzwyczajna

Seria o Cukierku to dobry materiał wychowawczy, ale też idealnie sprawdzi się jako dobra rozrywka. Może też posłużyć jako wyśmienite narzędzie do szlifowania czytania. Wszystko to za sprawą dużych liter, przejrzystego składu i niewielkiej ilości tekstu na stronie, co pozwoli początkującemu czytaczowi się nie zmęczyć.
Wszystkie tomy o niesfornym kocie są utrzymane w humorystycznym stylu i napisane z perspektywy kota, który uwielbia chodzić własnymi ścieżkami. Kiedy się obrazi potrafi zrobić na złość swojemu właścicielowi.
Każda książeczka składa się z bardzo wiarygodnych przygód, które każdemu, kto ma kota w domu, mogą się przydarzyć.
I z przyjemnością muszę przyznać, że Waldemar Cichoń fenomenlanie odzwierciedla charakter kota. Pewnie, gdybyśmy wiedzieli, co ten nasz zwierzak sobie myśli, byłoby to dokładnie to, o czym pisze autor w swoich książkach.
Zatem, jeżeli chcecie dobrej jakości książki dla małych poszukiwaczy przygód, koniecznie sięgnicie po Cukierka. Takich pięknie wydanych i zilustrowanych książeczek w poręcznym formacie, nie może po prostu zabraknąć w biblioteczce Twojej pociechy.

Źródło: www.magazynobsesje.pl

Poleć znajomym
  • gplus
  • pinterest

O autorze

Agnieszka Pohl

Filolog, tłumacz, redaktor naczelna dwumiesięcznika "Obsesje" i "Brzdąca". Żona, mama. Kocha literaturę, lubi gotować i uwielbia słodycze. Nie pogardzi małą kawą z mlekiem z rana.

Leave a comment