PRAKTO CLEVER SPRING – system przyjazny dzieciom

Automatyczny system zwijania rolet Clever Spring umożliwia bezpieczne i łatwe odsłanianie okien bez konieczności używania łańcuszka koralikowego. Jeśli w domu mieszkają dzieci, jest on gwarancją bezpieczeństwa i daje pewność, że pod nieobecność rodziców żadne z nich nie wyrządzi sobie krzywdy. Produkt został wyróżniony prestiżowym Znakiem Jakości KidZone.

 

System CLEVER SPRING został zaprojektowany, aby sprostać potrzebom osób poszukujących innowacyjnych, ale zarazem bezpiecznych rozwiązań do swojego domu. W roletach PRAKTO z tym  mechanizmem możemy szybko i wygodnie regulować wysokość rolety za sprawą jednego pociągnięIMG_9940cia. Solidny mechanizm sprężynowy, który zastąpił tradycyjne koraliki, pozwala na płynną i cichą pracę rolet o różnej szerokości i wysokości tkaniny, umożliwiając pełne dostosowanie produktu do indywidualnych wymagań.

W styczniu br. PRAKTO CLEVER SPRING został odznaczony Znakiem Jakości KidZone, przyznawanym pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka. Odznaczeniem tym są wyróżniane tylko te marki, które dążą do systematycznego podnoszenia jakości oferowanych przez siebie produktów, związanych z wieloma aspektami życia i funkcjonowania dziecka w świecie dorosłych, wprowadzają nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce.

Dostępne w różnych rozmiarach bezsznurkowe rolety PRAKTO z systemem CLEVER SPRING stanowią praktyczne i wygodne rozwiązanie dla domu. Produkt charakteryzuje się prostym montażem jedynie w 2 krokach, zapewniając każdemu użytkownikowi nowoczesny sposób osłony i dekoracji swoich okien. Najważniejszą zaletą produktu jest jednak bezpieczeństwo, wartość nie do przecenienia dla wszystkich rodziców.

Produkt posiada również znak CE, potwierdzający jego zgodność z najnowszymi dyrektywami Unii Europejskiej dla producentów.

 

Więcej informacji:

www.prakto.eu

www.kidzone.com.pl

 

Źródło: Materiały prasowe

Poleć znajomym
  • gplus
  • pinterest

O autorze

Agnieszka Pohl

Filolog, tłumacz, redaktor naczelna dwumiesięcznika "Obsesje" i "Brzdąca". Żona, mama. Kocha literaturę, lubi gotować i uwielbia słodycze. Nie pogardzi małą kawą z mlekiem z rana.