Wraz z Małą Kurką organizujemy dla Was konkurs. Do wygrania mamy dwa egzemplarze książki „Babci Rabuś” Davida Williamasa. Wybierzemy dwie najciekawsze odpowiedzi.

 

Kliknij tutaj, a przeniesiesz się do królestwa Małej Kurki

 

rabus

 

Zadanie konkursowe: Wyobraź sobie, że piszesz książkę o babci i wnuczku. Wymyśl jedną krótką przygodę  i prześlij ją do  nas na maila. Przygoda babci i wnuczka może być poważna, może być zabawna.

 

Warunki konkursu:

 

1. Czas trwania konkursu od 24 lutego do 10 marca do godz. 22:00

2. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedź wysłać na maila na adres: konkurs@magazynbrzdac.pl zdjęcie, z dopiskiem „Babcia”.

3. Redakcja wyłoni dwóch zwycięzców i poinformuje ich mailowo o tym do 7 dni od zakończenia konkursu. Będzie to subiektywny wybór organizatorów konkursu.

4. Zwycięzca zobowiązany jest do wysłania adresu do wysyłki do 7 dni od otrzymania informacji o wygranej. W przypadku braku podania danych kontaktowych przez zwycięzcę, redakcja zastrzega sobie prawo do nagrodzenia innej osoby.

 

Powodzenia!

 

Poleć znajomym
  • gplus
  • pinterest

O autorze

Agnieszka Pohl

Filolog, tłumacz, redaktor naczelna dwumiesięcznika "Obsesje" i "Brzdąca". Żona, mama. Kocha literaturę, lubi gotować i uwielbia słodycze. Nie pogardzi małą kawą z mlekiem z rana.