ZAKOŃCZONY

Wraz z Wydawnictwem Dwie Siostry organizujemy dla Was konkurs. Do wygrania mamy dwa egzemplarze książki „Miasteczko Mamoko”  Aleksandry i Daniela  Mizielińskich. Wybierzemy dwie najciekawsze odpowiedzi.

Kliknij tutaj, a przeniesiesz się do królestwa Dwóch Sióstr

miasteczko-mamoko

 

 

Zadanie konkursowe:  Jak wygląda miasteczko, w którym chciałbyś/ chciałabyś mieszkać? Narysujcie wspólnie  z dzieckiem obrazek. Wyślij na nasz adres zdjęcie. Na zdjęciu powinna znajdować się karteczka z napisem Dwie Siostry u Brzdąca. Proszę podaj  również imię autora pracy.

Warunki konkursu:

1. Czas trwania konkursu od 24 grudnia do 25 stycznia do godz. 22:00

2. Aby  wziąć udział w konkursie należy narysować obrazek, następnie wysyłać  zdjęcie, na którym widnieje karteczka Dwie Siostry u Brzdąca na maila na adres: konkurs@magazynbrzdac.pl zdjęcie,  z dopiskiem „Moje miasteczko”. W mailu proszę podać imię autora pracy.

3. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i ich  rodziców. Wysłanie zdjęcia jest równoznaczne ze zgodą na opublikowanie go na stronie magazynu wraz z imieniem twórcy obrazka oraz oświadczeniem, że dostarczona praca konkursowa nie jest plagiatem i nie  łamie prawa autorskiego osób trzecich.

4. Redakcja wyłoni dwóch zwycięzców i poinformuje ich mailowo o tym do 7 dni od zakończenia konkursu. Będzie to subiektywny wybór organizatorów konkursu.

5.  Zwycięzca zobowiązany jest do wysłania adresu do wysyłki do 7 dni od otrzymania informacji o wygranej. W przypadku braku podania danych kontaktowych przez zwycięzcę, redakcja zastrzega sobie prawo do nagrodzenia innej osoby.

Powodzenia!

Poleć znajomym
  • gplus
  • pinterest

O autorze

Agnieszka Pohl

Filolog, tłumacz, redaktor naczelna dwumiesięcznika "Obsesje" i "Brzdąca". Żona, mama. Kocha literaturę, lubi gotować i uwielbia słodycze. Nie pogardzi małą kawą z mlekiem z rana.

Comments

  1. Pingback: Konkurs u Brzdąca | Oczami lingwisty

Comments are closed.