KONKURS ZAKOŃCZONY

Wraz z Wydawnictwem Zakamarki organizujemy dla Was konkurs. Do wygrania mamy trzy egzemplarze książki „Boże Narodzenie w Bullerbyn” Astrid Lindgren.  Wybierzemy trzy najciekawsze odpowiedzi.

Kliknij tutaj, a przeniesiesz się do królestwa Zakamarków

bullerbyn

 

 

Pytanie konkursowe:  Jaka jest Twoja ulubiona książka z dzieciństwa, którą chętnie podarowałabyś/ podarowałbyś swojemu dziecku? Uzasadnij krótko swoją wypowiedź.

Warunki konkursu:

1. Czas trwania konkursu od 25 listopada do 3 grudnia do godz. 22:00

2. Należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, wysyłając maila na adres: konkurs@magazynbrzdac.pl z dopiskiem „Boże Narodzenie”.

3. Redakcja wyłoni trzech zwycięzców i poinformuje ich mailowo o tym do 7 dni od zakończenia konkursu. Będzie to subiektywny wybór organizatorów konkursu.

4.  Zwycięzca zobowiązany jest do wysłania adresu do wysyłki do 7 dni od otrzymania informacji o wygranej. W przypadku braku podania danych kontaktowych przez zwycięzcę, redakcja zastrzega sobie prawo do nagrodzenia innej osoby.

Powodzenia!

Poleć znajomym
  • gplus
  • pinterest

O autorze

Agnieszka Pohl

Filolog, tłumacz, redaktor naczelna dwumiesięcznika "Obsesje" i "Brzdąca". Żona, mama. Kocha literaturę, lubi gotować i uwielbia słodycze. Nie pogardzi małą kawą z mlekiem z rana.